| cezi2002 a întrebat:

notele de la testele initiale se pun in catalog?

Răspuns Câştigător
| TJohannaB a răspuns:

Nu se pun stai linistit. Dar nu vi le da acasa ca nu e voie. Si va spune notele separat. Noi trebuiam sa venim la catedra sa le vedem.

9 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu, nu se pun.

| Malvina24 a răspuns:

Nu se trec in catalog insa daca vor unii profi le pot trece! Totul depinde de ei!

| AndreiGabi a răspuns:

Nu

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Daca vrea profesorul le trece. daca nu, nu le trecewinking daca sunteti cuminti nu le trece happy

| Diux96 a răspuns:

Nu se trec!

| DragosAlex1 a răspuns:

Nu,se dau ca sa vada cat mai stii si sa te obisnuiesti cu examenele happy

| DragosAlex1 a răspuns:

Bai laughing profii care le trec o sa fie scosi din consiliul invatamantului ( mult mai bine asalaughing ) oricum e naspa ca ti le trimite acasa sau iti suna familialaughing

| MoreFun a răspuns:

Nu le trece. Doar unii profesori care vreau le trec. (Eu zic ca vreau doar sa se răzbune laughing ]

| Wandaaishere a răspuns:

Nu,nu se trec