| ElegantClub a întrebat:

Nu imi merge microfonul pe Counter-Strike ce sa fac? Pe skype mess si altele imi merge foarte bine. Dau fundita raspunsului castigator.

4 răspunsuri:
| Yuukyy a răspuns:

Nici eu ma pricep la CS dar da nu gasesti la setari stergel si mai instaleazal odata poate are o problema CS sau are o problema calculatorul tau legata de CS

| ElegantClub explică (pentru Yuukyy):

Pai eu nu am instalat microfonul dar merge pe skype mess etc...

| Yuukyy a răspuns (pentru ElegantClub):

Hm pai CS inseamna k are o prob...cauta cand intri in joc setarile si umbla p la sonoru de acolo...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Poate e dezactivat doar pentru CounterStrike.Cauta la setari si vezi.Succesbig grin
Ps:Nu joc CS, deci nu ma pricep...