| mgtow a întrebat:

Nu mai stiu cum pot pune restrictie la pozele din FB ca sa nu le vada cei care nu ma au in lista de prieteni... solutie cumva?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi deasupra pozei o optiune (este public, dai clic pe ea și acolo ai obțiunea "doar eu", etc.).
Succes!
Pa, pa.

| mgtow explică (pentru Legiuitoarea):

Eu zic la toate cand intra cineva strain ar trebui sa vada cateva poze si la mine se vad toate dar nu mai stiu cum era sa fie private pentru straini.

| iulia972 a răspuns:

Buna! pai cat timp alegi sa vada doar prieteni tai de pe facebook, restul nu au cum sa vada daca nu ii ai la prieteni

| mgtow explică (pentru iulia972):

E o varianta si poti vedea profilu tau cum vad altii si vad toate pozele.

| Stitch92 a răspuns:

Uite aici:
postimg.org/image/hsioddsgj/

| ANONIMANON a răspuns:

Langa data pozei ai niste setari si dai acolo si alegi "Doar eu" https://www.facebook.com/....../photo.php