| Cena234 a întrebat:

Nu stiti daca se mai intoartce John Cena inapoi in wrestling? Si daca se mai intoarce cand?

Răspuns Câştigător
| bybiluca a răspuns:

Se intoarce peste 2saptamani.debia ast app daca iti place wwe intra pe site-ul meu http://Marysewwe.sunphoto.ro

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se antoarca ca fani il iubesc si sal bata pe fraieru de bered si te ruga cena plz dacca o faci esti cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai vine din cauza la Nexus sal bace Dumnezeu in gat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci revine sau nu?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cena am 14 ani si sunt fanul tau si cred ca te intorci sa bati pe nexosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cena plss sunt din Tecuci gaby 13 sunt cel mai mare fan al tau:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa se intoarca si can o sa se intoarc a o sa-i faca pe cei di Nexus sa ii pupe talpa si sa se roage sa ii lase sa mai traiasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine

| bossul8 a răspuns:

Cena sunt alexandru un baietel de 8 ani sunt un fan mare si nu vreau sa pleci o sa te intorci?

| marystyle a răspuns:

Cena e va intoace n wresling cred ca deja s-a intors ca. A fost acum2 seri pe sport.ro cu aia din nxt ca s-au suparat pe Weit Benet nu stiu de ce si iau zis ca ori il re-angajeaza pe cena ori il da afara din nxt