| SethEmm a întrebat:

Se vor intelege vreodata john cena si the rock in wrestling?

Răspuns Câştigător
| adytza0700 a răspuns:

Sunt doar actori, nu crede prostiile astea
funda

3 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Ei de fapt se inteleg bine dar nu si la tv.Tot ce vezi tu acolo e regizat, daca stii ce inseamna asta. Mai simplu spus se prefac ca intr-un film artistic.

| sonny89 a răspuns:

Ar trebui consultat scenaristul. El stie mai bine.

| Byscu a răspuns:

Daca u crezi i asa ceva esti sincer fara suparare p.r.o.s.t acolo sunt numa actori care se fac ca se bat dar in fiecare seara/data scenaristu dai cu pumnu asa te arunci atunci castiga ala ii faci praf asina aluia...iar chestiile ce par accidentari sunt de multe ori suferinte facute cu buna stiinta pe multi bani.