| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla dar de la un timp am inceput sa am zeci de fantezii sexuale cu verisoara mea straight face stiu ca este un pacat si ca trebuie sa ma abtin dar fiecare muschi din corpul meu imi spune ca o iubesc si sa trec odata la treabalaughing ce naiba as putea sa fac sa incerc sa nu mai ma gandesc la ea in felul astasad. ajutor.

Răspuns Câştigător
| Pati_2660 a răspuns:

Dneee straight face! Chiar te rog frumos ca sa nu te superi pe mine dar... in primul si in primul rand tu esti fata, ea este fata! Esti lesbi? Ce naiba ma? In al doilea si in al doilea rand ea este ruda cu tine! Deci eu iti sugerez ca tu sa o uiti definitiv si sa porti o relatie cu ea doar ca intre verisoare. ea deja iti este ceva : " verisoara " si nu poti schimba asta si inca mai mult : " fata " dar daca esti " lesbi " problema ta! laughing rolling on the floor Dar nu cu rude. Si mai ales sa fie de acelasi " sex " cu tine. Mie mi se pare chiar foarte absurd. Eu chiar iti sugerez ca sa uiti definitiv de ea si sa porti o relatie numai si numai ca intre " verisoare " atat si doar atat! Si o vei ajuta daca iti vei face un iubit cat mai curand. laughing rolling on the floor Ca sa nu afle " saracul " ca tu esti pe invers si-ti plac fetele! Dar ti-am spus daca iti plac fete asta inseamna ca esti pe invers si ca esti " lesbi " dar nu si cu " rude " fata mea! Sper ca te-am ajutat happy! Paaa-paaawave!

4 răspunsuri:
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Jesus!

| RyGoLeTa a răspuns:

Fa-ti un iubit, si apoi treci cu el la treaba.

| PRoMeTHeUM a răspuns:

Sunt baiat. inca sunt in tratative cu iubirea mea. ne am desp si inc s o recuceresc

| PRoMeTHeUM a răspuns:

Sunt baiat paty dar iti dau funda big grin m ai cam ajutat