| anonim_4396 a întrebat:

Nu v-ati saturat sa dati spaga?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce crezi, ca toata lumea da spaga?
De fapt... Ce stiu eu? Mai bine tac, ca, cine stie, poate ajung si eu la vreun spital, si atunci o sa vad si eu cum e si ce inseamna oh go on (din cate stiu, fara spaga nici dracu nu te baga in seama (nu zic, ca nu sunt si exceptii)).
Da, m-am saturat de existenta spagii in mentalitatea romanului, in sangele Romaniei! Un antidot, ceva?!? thinking

Răspuns utilizator avertizat
| anyska a răspuns:

Ba da. De aia am trecut la amenintari laughing))!
Glumesc. N-am dat spaga in viata mea tongue ~

| Angel31 a răspuns:

Eu cred ca 40% din romani sunt satui sa tot dea spaga. Acum intervine problema ce afecteaza si cei 40% si anume, daca mergi la medic in stare critica nu se uita nici moartea la tine (nu luam in calcul clinicile particulare) daca nu dai o mica atentie (adica spaga). In semenea situatie chiar nu poti lupata de unu singur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt scris corect noname