| Stefana_6141 a întrebat:

O balanta si o fecioara se inteleg bine? Dar o balanta si o alta balanta?

Răspuns Câştigător
| SaraAldi a răspuns:

Iti spun din proprie experienta(sunt balanta). Balanta e zodia cea mai echilibrata, se poate intelege cu orice fel de zodie. Daca te referi la femeia balanta si barbatul balanta, asta e mai grea.(prietenul meu e balanta, suntem nascuti la 2 zile diferenta). Ambii sunt egoisti, sunt ca 2 pietre tari care se ciocnesc, dar cazurile pot sa difere in ciuda micilor diferente, deci exista combatibilitae.

3 răspunsuri:
| dede_4428 a răspuns:

Hei!batting eyelashes
Eu sunt fecioara iar cea mai buna prietena a mea e balanta. deci da se inteleg bine (in cazul meu)...La Balanta-Balanta nu stiu :d blushing

| Stefana_6141 explică:

Mz dede si mada.dede uh mi-ai dat pentru o fata balanta si o fata fecioara(despre asta vroiam sa stiu) iar mada despre o fata cu un baiat de alta zodie
Oricum va multumesc