| Madiitza a întrebat:

Fata fecioara, baiatul balanta!
se potrivescbig grin?

14 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu atata timp cat crezi in zodii, o relatie nu se bazeaza pe asta. Ci pe iubire, respect si comunicare! Bafta in relatie.

| FucktheSystem a răspuns:

Luând în considerare alinierea astrală a planetelor aflate în zodia scorpion sub influența mistică a zodiei gemeni pot spune că situația este bună pentru așa un cuplu dar că sfârșitul o să fie tragic. Datorită alinierii planetelor Marte cu Saturn câmpurile energetice prevestesc că relația se va încheia cu decesul brusc al unui partener într-un termen foarte scurt, de maxim câteva luni, când v-a scădea influența benefică a planetei Jupiter.

Răspuns utilizator avertizat
| frikk a răspuns:

Nu crede in zodia.este o prostie.

| Minnye10 a răspuns:

DA. Eu sunt BALANTA si prietenul meu este FECIOARA si ne intelegem de minune! nici odata nu ne-am certat si nici nu vreau asta. Am citit undeva si mi-au spus si catva oameni ca balanta si fecioara se inteleg.

| DiaVp a răspuns (pentru Minnye10):

Si eu am un coleg fecioara, si eu balanta si suntem dusmani. Zodiile nu dovedesc nimic.

| Minnye10 a răspuns (pentru DiaVp):

E nu raised eyebrows

| Minnye10 a răspuns (pentru DiaVp):

Oricum eu mi-am spus parerea happy

| DiaVp a răspuns (pentru Minnye10):

Tu te intelegi cu prietenul tau, eu nu ma inteleg cu colegul meu pentru ca e nesimtit.
De 1 aprilie, anul trecut, mi-a facut o farsa destul de urata(sunt in clasa cu el tot de anul trecut) si acum il URASC.Deci zodiile nu conteaza. Daca s-a nimerit, sper sa fiti fericiti impreuna.

| Minnye10 a răspuns (pentru DiaVp):

Multumesc! Si imi pare rau pentru farsa ta.

| DiaVp a răspuns (pentru Minnye10):

Ala de care iti ziceam nesimtit.Nu stiu de ce toate fetele din clasa l-au placut, in afara de mine.Doar pentru ca el canta la chitara, nu inseamna ca e dragut si sensibil.

| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Am o prietena fecioara si iubitul este balanta. Sunt impreuna de 3 ani, rar de tot se cearta si cand se cearta se impaca repede. Se potrivesc, crede-ma!
Noapte buna!

| Siim a răspuns:

Depinde si de ascendent! Eu una nu suport zodia Fecioara deoarece sunt foarte ordonati x( iar Balantele nu(eu) sunt dezordonatebig grinlaughing