| paramore a întrebat:

O desteapta imi trimite msj aici pe site-ul asta ca nu i-a convenit ce raspuns i-am dat, ma ameninta ca iau bataie, ma injurarolling on the floorce tare e, eu iau bataie de la toata lumea... da numai cu vorbahee heece ma sfatuiti sa fac?winking

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa fii mai inteligenta decat ea si sa nu iei in seama amenintarile ei. Indiferenta doare cel mai tare. Nu-i raspunde la mesaje. Vrea sa te provoace si cu cat ii faci mai mult jocul, cu atat va continua din ce in ce mai intens.
Sau daca esti un mic 'devil' distreaza-te pe seama ei, ia-o la misto, fara sa pui la suflet insultele ei pentru ca sigur vor fi. Fa pe proasta, prefa-te ca nu-i intelegi insultele, cere-i sa ti le explice etc. laughing Asta doar daca ai chef de putin asa... fun. In rest, eu zic ca cel mai wise ar fi s-o lasi in plata Domnului.

8 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Las-o sa iti mai trimita si apoi trimite-le si tu adminilor. Va fi suspendata si cred ca merita daca are un asa comportament verbal!

| AnaEindragostita a răspuns:

Pai fugi de ei... spune-le asa:de ce va luati de mine nu mai sunt alti tocilari prin scoala?laughing))

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! eu cred ca poate s-a simtit jignita laughing saraca ori nu a mers ce i-ai spus tu depinde eu te sfatuiesc sa ai grija la ce spui ca poate ai jignito daca asa ai facut inseamna ca are probleme respectiva persoana :0) pa pa

| paramore explică:

Nici macar nu ma cunoaste, habar nu are cine sunt, eu i-am rasp la intrebarea care o pusese ea "cum sa fac 2prietene sa se certe", i-am zis ca nu stiu de unde atata rautate si s-a ofensat. dar dk o suspendeaza eu d cine mai radhee heede asa destepte mai rar dailaughingdoamne mare ti-e gradina...si multi sar gardulrolling on the floor

| EUSIATIT a răspuns:

Vb cu RALUCA relateaza i ceti se intimpla probabil nu a vazut rasp sau blocheaza l sa nu te mai deranjeze

| sadness_8987 a răspuns:

"Cum fac sa se certe doua prietene? Adica se cunosc de... 5 ani si sau certat dar dsau impacat si acum vreau sa se certe (bicoze i`m a devil). Acord fundita celui mai... bun plan

Multumesc anticipat"
pai u la astfel de intrebari raspunzi? La ce poti sa te asteptzi de la o persoana ca ea?
Iar daca raportezi la admin nu se merita efortul... Mai bine baga Paramore - Brick By Boring Brick sau Ignorance la winamp si nu-i mai da importanta ei. Te stresezi de pomana pentru un lucru fara noima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de ajuns ca ai vazut ca-i o "desteapta"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te impustihee hee) dar tot cu vb asa ca sa nu te gaseasca. fa-te invizibilahee hee