| Angelique a întrebat:

O fata a murit inecata in mare si au ingropat-o pe un deal de ce?

Răspuns Câştigător
| IAmAFreak a răspuns:

laughing, serios?! ce usor era. Trebuie sa-mi pun rotitele in functiune la putere maxima laughing

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca să întrebi tu.

| evenso a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu fii rau! este o ghicitoare.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru evenso):

Scuze nu am vrut să fiu rău. Dar mi s a părut o întrebare pusă în glumă, și așa am răspuns și eu, nu stiam că este o ghicitoare.

| evenso a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Asa, te scuz, dar mereu intru in banuiala cand cineva este prea cu " Sarut manutele" cool

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru evenso):

Esti fată sau băiat?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum vrei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ok esti fată, cum te cheamă

| evenso a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cand ne-am scris mesaje m-am prezentat, se pare ca ai uitat.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru evenso):

Așa este, scuze, am uitat, desii stiu că nu este un punct forte memoria.

| evenso a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu-ti fa probleme, mai este cineva pe site cu care discut mult si tot a uitat numele meu laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru evenso):

Și nu vrei să mi l reamintești? Măcar pe privat, și promit să nu m ai uit. Sărut mîna și multumesc.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca acolo aveau loc de veci, parintii ei, in cimitirul de pe deal.

| IAmAFreak a răspuns:

Buna ghicitiare, nu-mi vine nimic in minte laughing, si eu sunt AS in ghicitori (sau eram tongue)
Probabil ca sa nu ajunga din nou in apa, sau sa ploua peste ea, eu stiu?!

| Angelique explică (pentru IAmAFreak):

Ei bine nu e atat de greu cat crezi, iti spun eu raspunsul ca sa fii si mai AS:au ingropat-o pe un deal deoarece acolo era cimitirul tongue, nu e logic? laughing

| IAmAFreak a răspuns (pentru Angelique):

laughing, serios?! ce usor era. Trebuie sa-mi pun rotitele in functiune la putere maxima laughing