| Adry05 a întrebat:

O intrebare in special pentru baieti. Deci, sa zicem ca o fata de care va place va cumpara o bratara si o poarta putin inainte de a va o da dar bineinteles, bratara vi-o da in stare buna. Faptul ca a purtat-o vi se pare scarbos sau adorabil? Vreau cat mai multe raspunsuri (pentru un sondaj).
O seara placura!
P.S. Puteti folosii propriile voastre cuvinte in a descrie cum vi se pare gestul.
P.S. 2: fara raspunsuri date la misto!

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Mi-ar place mai multa bratara daca as sti ca a purtat-o.In acest fel stiu ca o mica parte din ea e la incheietura mainii mele.

| Adry05 explică (pentru Mozurov):

Foarte frumos si dulce ce ai scris tu aici. Mai astept si alte raspunsuri!

10 răspunsuri:
| RainingBlood a răspuns:

Un gest dragut, insa sa nu ofere cate una la toti baietii din liceu tongue

| Adry05 explică (pentru RainingBlood):

Doar pentru unul ma refer. Apropo de asta ti s-ar parea aiurea sa-ti spuna ca a purtat-o si ea?

| RainingBlood a răspuns (pentru Adry05):

Nu, pai una noua as putea sa-mi cumpar si eu din magazin, dar daca a purtat-o ea atunci o mica partea din ea este la mine tongue

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă se spală mai des decât "duminica şi la lighean", nu umblă cu mâinile prin fecale şi nu are o pasiune ciudată de a se scărpina la găoază cu brăţara, nu vad ce-i aşa scârbos.
Atunci când cumperi o brăţară-suvenir de undeva, chiar crezi că eşti singurul care-o pune pe mână?

| Adry05 explică (pentru Wøodenpints):

Am spus deja ca e vorba de bratara restituita in buna forma, adica ma refer curata, cu vosea intacta etc. -.-

| Teea96 a răspuns:

E un gest frumos.Dra daca nu iti place poti sa ii spui. Fetele se supara daca nu le spui. SI sa stii ca e un gest adorabil. Vrea sa iti aduci aminte de ea. Te iubeste fi fericit. Si sa stii ca o fata adora daca te vede ca porti cadoul ei. happy Fericirea poate sa dureze putin de aceea bucurate!

| Adry05 explică (pentru Teea96):

Doki eu sunt fata nu baiat laughing. De aia m-am adresat baietilor. Oricum, mersi de raspuns. happy

| alexxyno a răspuns:

Mi-ar place, nu este deloc scarbos... daca ea ar purta bratara si dupa mi-o da mie, stiu ca o am cu mine tot timpul.

| iulian_9728 a răspuns:

Mi se pare un gest iubire!