| aicinuehi5 a întrebat:

O intrebare pentru fete. De ce va place sa fiti atit de ****? Va place ideea de sa fiti cat mai libertine in existenta voastra?

4 răspunsuri:
| motherfuckerstyle a răspuns:

Ai probleme grave de personalitate.

| doru1233 a răspuns:

La cat de Curve is ele nu pot sa raspunda

| lucianbarna2012 a răspuns:

Cu intrebarea asta cine crezi ca o sa iti raspundarolling on the floor?

| Alexu7194 a răspuns:

Fratele meu esti suparat rau pe ele aaaa.
Tiau furat sufletul si lau violat si acum esti suparat pe ele laughing ce sa le faci toate femeile sunt asa dar nu putem sa traim fara ele. Sfatul meu nu iti cumpara pistol ca e gravrolling on the floor