| Bogdanmanolachi a întrebat:

Intrebare pentru fete. Va place sa fiti lesbie? Tot fetele va atrag?

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu este o alegere. Unele sunt lesbiene, pentru că aşa sunt şi nu pentru că vor. În schimb, eu personal mă simt atrasă de bărbati. Şi din nou, nu pentru că vreau, ci pentru că aşa este.

| corbulalbrosu a răspuns:

Orientarea sexuala NU reprezinta o optiune sau alegerea cuiva.
Prin orientare sexuală, înțelegem către ce sex se simte cineva atras, prin sentimentele sale și sexualitatea sa. Cineva se poate simți atras de către o persoană de sex opus (heterosexualitate), sau de o persoană de același sex (homosexualitate) sau și de bărbați și de femei (bisexualitate).
Nici un om nu-și poate alege o orientare sexuală. Persoane diferite au orientări sexuale diferite. Părinții nu-și pot influența copiii prin educație să devină homosexuali, heterosexuali sau bisexuali.
https://www.zanzu.de/......a-sexuala/
https://life.ro/......dividului/
Multa sanatate!

| CiprianSep7aru a răspuns:

Tureatcarazvan2000 esti virgin rau