| TurdaVasi a întrebat:

O intrebare pentru fete:
Voua ce va place cel si cel mai mult la un baiat?
(funda pentru ce-l mai tare raspuns)

6 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Daca iL iubeste pe Dumnezeu cu tot sufletul lui, cu toata mintea lui, si cu toata inima lui.

| LoveToHate a răspuns:

Inteligenţa.

| Mădă0611 a răspuns:

Bunul simt.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Lucrurile care imi plac cel mai mult la un baiat sunt:
-inteligenta
-comportamentul bun
-amuzamentul!
Astea sunt lucrurile care imi plac cel mai mult la un baiat, frumusetea mai putin.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul lucru pe care il observ la un baiat sunt ochii. Mie personal imi plac foarte mult ochii albastrii. Asta nu inseamna ca ii "aleg" doar pe cei cu ochii albastrii. E pur si simplu o preferinta.

Dar mi s-a intamplat sa fiu si indragostita doar de exterior, dar cand am observat si interiorul, nu a mai contat frumusetea.
Comportamentul conteaza cel mai mult si nu spun asa de fita, spun pentru ca imagineaza-ti ca stai cu un tip super aratos, dar te trateaza urat. Mai conteaza atunci frumusetea lui? Nu!

| Langatine a răspuns:

Buna. pai la inceput aspectul fizic iar dupa imi plac baietii de genul " Play the game" Jocurioh go on copilarii...