| Jojo_9180 a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce va place voua fetelor la un baiat?

6 răspunsuri:
| anelize a răspuns:

Respectul cel mai important, degeaba arata bine daca e un taranoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghici?!

| maryangelll a răspuns:

Ochii, bunul simt, educatia si inteligenta.

| BiancaDrew a răspuns:

Deci, baiatul perfect, cred, pentru orice fata ar fi urmatorul :
- frumos
- ingrijit
- cu simtul umorului
- bine imbracat
- educat
- prietenos
- justin bieber, taylor lautner, bill kaulitz, joe jonas, brad pitt, sterling knight.

incearca si tu [daca esti baiat] sa corespunzi la ce am spus mai sus. daca chiar vrei o fata. daca nu, bafta la. spalat masini.winking

| Coralina22 a răspuns:

Penisul mare cu siguranta!

| BAIATUL a răspuns (pentru Coralina22):

Ai dreptate fetele din ziua de azi parca le auzi spunand: se uita la mine si imi face cu ochiul clar ma iubeste vreau sa fiu cu el si sa facem sex laughingrolling on the floordoamne ce copii