| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare stupida:
Ce credeti despre zodii?

8 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

O intrebare stupida despre un subiect si mai stupid.

| RAY a răspuns:

Fantezie umana

| danay72 a răspuns:

Nu cred in asa ceva, oamenii nu au capacitatea de a prezice viitorul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Subiect interesant pentru idioti de pretutindeni.

| Yasmin875 a răspuns:

Eu sunt capricorn. Uneori când citesc horoscopul chiar cred că mi se întâmplă ce scrie acolo, dar nu întotdeauna.E imposibil să li se întâmple tuturor capricornilor același lucru.

| P4rAd0x a răspuns:

Salut.
Cu siguranta nu cred in existenta chestiilor de genul si nimeni nu ar trebui sa o faca, insa nu putem sa-i obligam pe altii sa creada ceea ce credem si noi. Exista foarte multe persoane in lumea asta care chiar cred in existenta lor, iar in Romania exista din ce in ce mai multi oameni care sunt interesati sa vada pe Antena 3 sau alte prostii de televiziuni de genul zodiacul in fiecare zi, sau prin ziarele pe care le mai citesc. Iti dai seama ca exista doar cateva zodii pentru atatia oameni, care sunt sansele sa se intample ceva? Si de ce in fiecare loc, site, ziar, canal de televiziune sunt diferite chestiile astea? Poti sa te convingi singur(a) despre existenta lor facand un simplu test. Cauta pe net sau oriunde zodiacul si vezi daca se potriveste cu tine ceea ce scrie acolo. Poti cauta oricum prin mai multe locuri, pana gasesti, iar daca totusi se intampla printr-o simpla coincidenta sa corespunda ceva incearca si in urmatoarele zile si o sa vezi singur(a) ca nu exista chestiile astea. Apreciez mult ca ai intrebat si ai vrut sa aflii si parerea altora despre subiectul asta, iar intentia asta nu poatefi considerata stupida in niciun caz.

| Arii2 a răspuns:

Nimic, nu cred in meteorologie desi uneori mi s.au potrivit unele chestii.

| MarioDraghi a răspuns:

Nu cred nimic despre zodii, nici nu cred în ele.