| anonim_4396 a întrebat:

O peroana dementa cu care nu vreau sa am de-a face, ma tot suna pe telefonul fix cu numar ascuns (asta pentru ca nr de mobil l-am schimbat!) Intrebarea mea este: exista vreun mesaj video-audio care sa-l pot pune in momentul in care ma suna, iar acel mesaj sa fie foarte serios si oficial astfel incat s-o sperie si sa nu mai sune?
Sper ca ati inteles ce vreau...
p.s.nu-mi spuneti sa schimb numarul, ca nu pot face asta din diverse motive. si ma gandesc ca daca fac vreo reclamatie la politie sau ceva de genul, as porni un roazboi cu acea persoana pe care nu vreau sa-l duc! nu stiti de ce este in stare! sau poate aveti voi alte idei mai bune.

1 răspuns:
| William a răspuns:

Da-i ce vrea, altfel nu cred ca o sa te lase in pace.