| 熊Panda熊 a întrebat:

O persoana cu caracter introvertit, nu timida (adica flegmatica sau melancolica ), poate sa devina extravertita(sangvinica sau colerica) si invers?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu sunt un exemplu, in 4 ani de pfa am trecut de la un timid la a vorbi cu oricine fara nici o jena, cunosc multa lume deci ia ma schimbat, vb cu ei foarte deschis., desi da se poate.

| SG1995 a răspuns:

Nu, personalitatea nu se schimba peste noapte, daca nu esti bipolar.

| FaraNumePls a răspuns:

Eu sunt un caz :}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asa este, poti avea unele avantaje si dezavantaje oricum ai fi.

| ColdHeart a răspuns:

Normal, poti sa devii orice, ce naiba?

| Anonim820 a răspuns:

Da,am vazut cazuri din astea