| DeadRedCupcake a întrebat:

O sa fie sasuke si sakura un cuplu? pentru ca o prietena zice ca nu pentru ca in shippudem sasuke vrea sa o omoare pe sakura naruto il bate de aproape il omoara si itachi l-a urat intot deauna pe sasuke.Si alta prietena a zis ca ei doi vor fi un cuplu si ca naruto nu il bate pe sasuke si itachi niciodata nu la urat dar s-a prefacut ca sa nu fie omorat de nu stiu ce clan.Cine are dreptate?

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

Deci.

1)Nu se stie daca o sa fie, scriitorul si creatorul manga al lui Naruto[Masashi Kishimoto :x] a zis ca nu prea intentioneaza sa scrie romantism pentru aceasta manga si acest anime.
De unde sa stim noi, daca nici el nu stie.
Sasuke devine din ce in ce mai "evil", dupa cum a precizat el intr-un interview dat de Shonen Jump(o revista japoneza cu anime-uri si seiyuu si chestii).

2)E Shippuden nu shippudem.Sasuke nu vrea neaparat sa o omoare pe ea, el va omori pe ORICINE ii sta in calea razbunarii (razbunare = mai nou vrea sa distruga Konoha dupa ce l-a omorat pe Itachi, pentru ca a aflat de la Tobi[care e legendarul...nu-ti zic, uita-te tu singura la episoade] ca Itachi de fapt a fost bun si a fost obligat de "inteleptii" aia batrani din Konoha sa-si omoare familia si tot clanul Uchiha pentru ca deveneau prea puternici.si Itachi l-a iubit intotdeauna pe Sasuke si el vroia sa fie omorat de Sasuke ca sa devina un erou. dar evident Sasuke nu a devenit erou dupa ce l-a invins pe Itachi pentru ca era deja un missing-nin de cand se aliase cu Orochimaru, pe care oricum l-a omorat demult).

Pff.

Mai bine uita-te pe www.animekage.com [au toate episoadele cu sub in romana] la TOATE episoadele, pana ajungi la zi cu ele :)
Episoade noi apar in fiecare joi.

Pentru manga --> www.mangable.com/naruto. Manga=benzile acelea desenate japoneze dupa care se fac anime-urile.Se citesc de la dreapta la stanga si sunt cu mult inainte anime-ului.Cate un chapter apare tot asa in fiecare joi.

Succes, sper sa te uiti, ca sunteti praf toate :))

21 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Si daca pe animekage nu o sa mearga la un moment dat vreun video, se mai intampla, intra pe http://www.narutoget.com/naruto-shippuden-episodes/. Sunt cu sub in engleza, se inteleg destul de usor;)

| Zmeura a răspuns:

Auzi alte intrebari si mai stupide de atat nu ai te-a trezit tu acum sa ne intrebi de desene cauta alt site ca sa pui alfel de intrebari stupide.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Nu! Nu! Nu! Sasuke e iubirea mea! Sasuke nu ma insala! Sasuke e un sot perfect! Sasuke. Sasuke e "cul"laughing)

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Din cate stiu eu Itachi la iubit pe Sasuke mai mult ca orice. El(Itachi) a fost obligat de satul konoha sa-si omoare clanul.Si Sasuke il omoara intr-un sfarsit pe Itachi.

| syel a răspuns:

Ei bine,au am vazut un interviu de al lui Kishimoto, adica cel care a facut animeul, ca Sakura si Sasuke s-ar putea sa fie impreuna.Desigur,interviul a fost tradus in engleza.A declarat nu ar vrea ca serialul sa se transforme in telenovela, insa Sasuke si Sakura de cand au fost in echipa, el a urmarit sa-i apropie putin.Kishimoto a declarat ca desi Sasuke era indiferent cu toata lumea, l-a facut astfel incat sa mai arunce o privire catre Sakura, niste cuvinte cu mesaj codat.Insa el declarat ca fani Sasusaku vor primi ce vor dori,desi nu e sigur suta la suta.E posibil ca la sfarsit sa fie mai apropiati,desi nu chiar unclupu.Din cate am inteles,Shikamaru si Temari sunt un clupu, insa nu par apropiati deloc, cam asa va fi si la Sasusaku daca va fi sa fie un cuplu ei doi.

| DeadRedCupcake explică:

Este un site pentru toti si daca nu sti sa raspunzi nu te baga te rog da? eu nu vreau sa ma cert cu nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa fi cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca naruto il bate mar pe sasuke si naruto o sa fie cu sakura si itachi il ura pe sasuke chiar daca madara a spus altceva

| desteaptaSiAtat a răspuns (pentru anonim_4396):

Nup! citeste manga! itachi a spus ca nu l-a omorat caci el nu avea nici o legatura cu razboiul si cu decizia prosteasca a clanului uchiha

| MiKuNo a răspuns (pentru anonim_4396):

N-i adevarat Itachi la iubit mereu pe sasuke si la sfarsit inainte ca sasuke sa-l omoare pe Itachi, el (Itachi) i-a dat amaterasu ( Sharingan-ul lui) pentru a se putea apara singur. Dupa ce la omorat pe Itachi a fost luat de unul din Akatzuki si el i-a explicat tot ( ala cica e Madara dar am vazut pe facebook ca e Obito dar nu stiu sigur )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai amandoua au dreptate in unele feluri. Este adevarat ca Naruto il invinge pe Sasuke, Itachi a fost doar marioneta unui tip pe nume Tobi, care se dovedeste ca el a luat forma lui Itachi pentru a distruge clanul Uchiha si Sasuke cu Sakura, vor ajunge un cuplu.(fiindca Sasuke o place foarte mult pe Sakura. O iubeste cu alte cuvinte). Daca te-ai lamurit, cu placere;*.

| Bluewings a răspuns:

Nu se stiebig grin

| MeowKimiii a răspuns:

Sasuke si Sakura? Mda...am vazut o poza care inca imi da de gandit...Se vedea foarte clar ca era luata din film. Sasuke o lua in brate pe Sakura. Inca incerc sa mai gasesc episodul in care s-a intamplat, fiindca era clar ca s-a intamplat in naruto shippuden. DOAMNEEE! Ce ma enerveaza ca nu gasesc episodul!

| MiddleFingersUpIfYouDontGiveAFuck a răspuns:

Am cautat pe google imagini cu ei doi, dar si cu naruto si hinata.Sincera sa fiu nu stiu daca sa cred in acele imagini, dar pareau a fi luate di episoade. Probabil mai spre sfarsit vor fi impreuna. La urma urmei ar fi frumos.De ce sa mai bage scene cand sakura ii spune ca il iubeste pe sasuke daca nu vor fi impreuna.Cat despre itachi, nu cred ca tinut intr-adevar la sasuke, deoarece el aproape la omort intr-un ep din naruto.E aiurea ca ep apar odata pe saptamana.

| bogdan_1405 a răspuns:

Sasuke se sacura nu vor fi impreuna pentru ca sasuke vrea sa ii omoare pe toti de konoha

in Shippuden, naruto nu termina nici o lupta cu sasuke

itachi la iubit pe sasuke mai mult ca orice. el nu a fost obliagat sa isi omoare clanul la omorat deoarece asa a decis el, pentru a impiedica un razboi

| desteaptaSiAtat a răspuns:

Pai...itachi chiar nu l-a urat.
si naruto nu cred ca il bate.
dar eu sunt fan narusaku deci nu vor fi tongue

| sasuke_6880 a răspuns:

A doua prietena are dreptate dar nu in totalitate sasuke si sakura nu vor fi impreuna doar la konoha high school iar restul este adevarat si ca sa stii si eu sunt un mare fan naruto si personajul meu preferat este sasuke al tau care este

| CherryPauSaku a răspuns:

Fratilor...stiu stiu...raspund in 2016 da na.....Eu cred ca vor fi un cuplu devreme ce au un copil...(pe sarada) Cu placere laughing)))))

| andreeA_3145 a răspuns:

Cea ce are dreptate este cea de a doua este adevarat o sa fie un cuplu ba chiar vor avea o familie impreuna si dupa lupta cu(sasuke si itachi)itachi nu va muri va fi ajutat de echipa lui.Bun ziceai ca naruto n-o sa-l bata pe Sasuke este adevarat, sasuke dupa upta cu itachi vroia sa distruga konoha dar dupa un timp cand si-a dat seama ce greseala a facut se intoarce acasa creand o familie cu Sakura.

| angeldark_6122 a răspuns:

E posibil sa nu fie impreuna dar cu siguranta in inmima lui sasuke sakura e o fiinta importanta deoarece la plcarea din sat sasuke ia multumit sakurei pentru tot ce a facut pentru el

| Runnythegamer a răspuns:

Ei doi devin un cuplu în naruto New Generation deoarece cei doi se întâlnesc din întâmplare și se săruta după se căsătoresc și au un copil numit Sarada, Naruto și cu Hinata în Naruto The Last se săruta în aer și au doi copii numiți Boruto și o față care are un nume ciudat iar Ino și cu Săi au un copil numit Saijino, toate astea sunt adevărate căutați pe youtube Naruto The Last! Va asigur! Sper ca ti-am fost de foloshappy