| yonutz63991 a întrebat:

O sa imi iau papagal, dar mami nu pprea ii convine ca: 1. Fac galagie 2.Mai avem 2 pisici si poate... Oricum as vrea sa imi iau perusi...pot vorbi sau sunt cuminti de obicei? Funda!

1 răspuns:
| crazydubstepmix a răspuns:

Nici mama mea nu a vrut papagali ca fac galagie. Acum s.a obisnuit si ii iubeste. Sunt foarte cuminti si daca iti iei unul o sa poti sa il dresezi.dar daca iti iei 2 ai cam 5% sanse sa ii dresezi. Ai grija de unde iti cumperi ptc eu am vrut sa imi iau de la un pet shop si acolo era 80 lei un perus, in alt supermarket, la pet shop era 20 lei un peurs