| yonutz63991 a întrebat:

O sa imi iau papagal, dar mami nu pprea ii convine ca: 1. Fac galagie 2.Mai avem 2 pisici si poate... Oricum as vrea sa imi iau perusi...pot vorbi sau sunt cuminti de obicei?

3 răspunsuri:
| blueSky_3324 a răspuns:

Eu am un perus, l-am primit cadou acum 3 ani. E foarte frumos, si cuminte. Galagie nu face, decat putin dimineata.dar in rest e ok. Il iubesc. Daca ai deja 2 pisici nu e o idee buna, decat daca vrei sa le hranesti sad, pup! fundita?:-D

| yonutz63991 explică (pentru blueSky_3324):

Pai ce le pot face pisicutele? sad

| blueSky_3324 a răspuns (pentru yonutz63991):

Sa-l pape...