| Costel_Ciocu_1905 a întrebat:

Oameni buni, am un pc athlon 64 dual core 6000 si ceva nu este in regula cu procesorul lucreaza la jumate sa fie din cauza ca am windows xp sp3 am luat programul everest si mi arata la procesor #1, 0%si la #2, proceseaza la maxim

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal pritene incerca sa i instalezi un windows 7 happy si anunta-ma daca ruleaza bine

| Axys a răspuns:

Deobicel un procesor ruleaza cher daca nu iti arata ca ruleaza in totalitate dar nu iti arata in window in bios il vezi

| Axys a răspuns:

S-ar putea sa nu fie bun windosul incerca sa-i faci o mica schimbare poate o sa fie bine

| Costel_Ciocu_1905 explică:

Cred ca un nucleu este blocat daca deschid mai multe aplicatii trebuie sa astept serios nu cred ca lucreaza dual core, am luat programul cpuz si informatile sunt urmatoarele core speed 3100, 34 mhz, bus speed 200, 2mhz, ht link1000, 06mhz