| alexel a întrebat:

Oare care este media de vârstă a utilizatorilor?

Răspuns Câştigător
| andreea_5162 a răspuns:

Asta ma intreb si eu de multe ori credema.nu exista limita de varsta.asta si explica intrebarile astea tampite(unele din ele)gen:"Daca m-am sarutat cu un baiat pot ramane insarcinata?"pff... te rog.raised eyebrows

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu cred, ca media de varsta este undeva pe la 15 ani. Sunt tot mai multi copilasi pe site, iar numarul intrebarilor la categoria "Adolescenti" este o dovada cat se poate de clara.winking

| Razvan a răspuns:

10-16 anihappy

| Bacemi a răspuns:

Undeva pe la 22 -24 de ani.

Abh
| Abh a răspuns:

Media de varsta a scazut mult fata de cum era cand am inceput eu sa raspund pe TPU.Sunt din ce in ce mai multi copiii care se plictisesc si pun intrebari puerile.

| Doddel a răspuns:

sunt o gramada si sub 13 ani si au niste intrebari de iti pui mainile in cap

| Doddel a răspuns:

sunt o gramada sub 13 ani si au niste intrebari de iti pui mainile in cap

| PisicaAristocrata a răspuns:

13-14 ani probabil. Din cate am observat eu.

| vip 2010 a răspuns:

Da andreea ramai rolling on the floor)) dintr-o lovitura ca gemeni rolling on the floor)
dupa parerea mea ar trebui ca, cei care nu au 14 ani sa nu isi poata creea cont

| alexel explică:

Oare chiar au disparut obiceiurile care le aveam cand eram mici gen Ascunsa, Flori fete si baieti, 9 pietre, sau fazan(dar nu on-line). Care mai sunt placerile tinerilor de azi? Fara gadgeturi ca raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce doresti sa facem noi un recenstamant? pe TPU.ro laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 15 ani zic. si cred ca asa este. Oricum sunt multi de 12 13 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Separe ca da Da.
Generatia de azi nu mai stie de un joc de un fotbal afara, de,, telefonul fara fir'' si alte jocuri copilaresti acum Internetul Counter-Strike-ul e la moda ca sa spun asa. Si statul pe Messenger si punand intrebari pe TPU.ro