| mariuschakra12 a întrebat:

Oare oamenii care traiesc peste 70 ani mananca numai sanatos?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Toți care nu manca sănătos nu trăiesc atât? Vezi ce tâmpită între are, gândiți ma când puneți întrebări

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru mariuschakra12):

Da, cunosc si de 90 de ani, in fapt organismul trebuie sa sufere nu sa trăiască in puf

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru mariuschakra12):

Si pshiologi,filozofi,savanti de stiinta,e stresant sa gandesti,asa ca cauti liniste,poeti au o imaginatie mult mai mare decat noi am putea avea,oameni astia sunt geni,nu vb de toti si de geni ca darwin, newton, einstein, galileo galilei, freud si inca cate geni

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru mariuschakra12):

Ce sa dovedești? Îți este frica de viata omule nu de moarte, ieși din casa și înfrunta viata, dacă mori la 60, 70 tot mori, dar măcar ai fost happy

| Catrice a răspuns:

Aia care au acum 60+ au prins vremurile când abia de se băgau conservanți, E-uri, îngrășăminte chimice

Răspuns utilizator avertizat