| chiftelutacrocanta a întrebat:

Obisnuiti sa colindati in perioada sarbatorilor, daca da, cat de des si ce fel de colinde?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Doar la nanul meu. Domn domn sa-naltam e hit in fiecare an.

| T0T a răspuns:

Nu am mai colindat de când eram mic.

| gemeni6226 a răspuns:

Mi-ar placea mie sa colind dar nu am cu cine.Copiii mei nici nu vor sa aude sa colinde de craciun de cind le-a murit tata iar viitorul meu ginere la fel, i-a murit tatal si fratele intr-un accident, deci nimeni nu are in suflet ceva frumos de craciun si nu pot trece peste, eu ii inteleg.

| Anonimuserr a răspuns:

Nu, tu colinzi aşai?

Răspuns utilizator avertizat
| Copac13 a răspuns:

Eu nu mai colind ca tipa babele la mine cand vreau sa intru in bloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. mi-ar fi rușine să mai cânt laughing