| AlexVizitiu a întrebat:

OK,mi-am deschis o pagina de Facebook, cu rageuri si memeuri. Puteti sa aruncati o privire: https://www.facebook.com/TheRagePlanet
Daca va plac dati like,dar cel mai important, scrieti-mi aici cum vi se pare.Adica e buna,rea, rageurile sunt bine facute..stiti voi, chestii de genul.Si de asemenea daca aveti sugestii, lasti-le mai jos.

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Ehh,nu sunt in vant dupa Rageurile astea.dar din cate am vazut eu imi place.e fun. Like! si bafta in continuare.happy

| AlexVizitiu explică (pentru Grimmjow69):

Multumesc!

| Grimmjow69 a răspuns (pentru AlexVizitiu):

Nu ai pentru ce.happy