| RAY a întrebat:

Oracolul trivia

1. Ce vârstă ai, si ai prefera sa ai alta vârstă?

2. Daca cel mai bun prieten te-ar injura, cum ai reactiona?

3. Când mergi la cumpărături, ce cumperi?

4. Tii la vreun user? Care?

5. Iti place numele tău?

6. Urasti vreun user? Care?

7. Ce ai vrea sa gasesti pe strada?

8. Daca un catel se uita la tine când mănânci, ce faci?

9. Ai iubita/iubit? Daca nu, de ce?

10. Cum ai vrea sa traiesti?

https://www.tpu.ro/......reactiona/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu, ii bini asa.
2. As rade, daca ma injura inseamna ca l-am enervat bine.
3. Seminte - merg cu Guta si Salam.
4. Da.
5. Da.
6. " Sarut-mana pisi, cati ani ai? Porti pantofi cu toc? " day dreaming
Nu-l urasc dar imi e antipatic, nu urasc pe nimeni - ar fi energie consumata fara rost.
7. Un ciobanesc german care sa nu aiba nevoie de mancare, plimbare sau sa-si face nevoile. Si da, ar fi ideal sa nu fie de plus, impaiat sau in putrefactie.
8. Il scuip in ochi. Normal ca ii dau si lui.
9. Nu.
10. " Cu paharul langa mine, Cu cobzarul langa mine "

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sunt eu cumva acel user?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

La punctul 6? Da, chiar la tine faceam referinta. laughing
* nu :'(

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Wow in sf cineva ma uraste,de atatea iubire zau ca imi cresterea glicemia, dar acum e normala, am ajuns la normalitate, isi multumesc mult, vezi sa numi provoci hipoglicemie acum, sa nu dau in coma

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

O sa-mi dau silinta, ai incredere.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Danke schöne liebe

42 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1. Am 27 ani. Aș prefera să mă trezesc undeva pe la 32 în ideea că parcă sunt cam prost totuși.
2. Aș zâmbi.
3. Fructe, năut, hârtie igienică, etc.
5. Am muncit un pic pentru a ajunge să îmi placă. Știu că multe persoane mă respectă. Are ceva greutate.
6. E prea mult spus urăsc dar e o utilizator laughing) care mi se pare de o cretinătate genială
7. Un portofel ca să îl returnez, să fac o faptă bună.
8. Mă uit și eu la el.
10. Singur împreună.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bacemi):

Subscriu la nr 6 laughing

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am putut abține laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bacemi):

Pacat ca doar noi 2 stim la cine se refera acel app.

| whatevernvm a răspuns:

Ce dracu fac la ora asta...
1. 20
2. Înjur de obicei la ordinea zilei deci nu e mare chestie
3. Ce *** cumpăr.ce am nevoie
4. Doub
5. Îmi place numele meu
6. Nu suport câțiva
7. Bani
8. Nu suport câinii deci probabil nimic
9. Am
10. Ce **** întrebare

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Ma ai pe mine si eu pe tine ne iubim in enternitate

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Te pup

| RAY explică (pentru Doub):

Deci cu tine ma inseala iubyrea mea cool

| MihaelaDart a răspuns:

1. 36 de ani desi ma simt ca la 25 si mi-as dori sa am vreo 15 laughing
2. Simplu, nu i-as mai vorbi pana cand isi va cere iertare. Daca nu, pleaca unul, vine altul.
3. De ceea ce am nevoie in ziua respesctiva, nu prea cumpar doar de dragul de a cheltui banii.
4. Toti imi sunteti dragi.
5. Da
6. Nu pot spune ca urasc, ci doar imi este antipatic. Nu-mi vine unul in minte, oricum cei care chiar nu-i plac si au provocat cearta, simplu si la obiect, ii ignor si ii raportez daca este cazul.
7. O geanta cu bani laughing, de as pleca la naiba mai repede din Germania laughing (vise taica, as vrea eu)
8. Ii ofer din portia mea sau ii cumpar special mancare pentru el.
9. Am logodnic.
10. Atat cat sa-mi fie mie bine, nu doresc nici mult si nici prea putin.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Asa sa faci, asa curatam TPU

| Freya1 a răspuns:

22 as vra sa am 11
O/il injur inapoi
Mancare, haine, creme etc.
Da tu si daca ma enervezi uneori :*
Daaa...
Da urasc dar sunt mai multi un pic.Trebuie sa ii caut pe la ignor ca sa ti scriu ca nu m-am deranjat sa le retin numele
O suta de milioane de euro cel putin
Ooo nu rezist.Mananca cu mine clar la fel ca si catelul meu de la tara o boaba de strugure eu una el...
Mdaaa
De la mediu la foarte bine.Cat timp am casa si loc de munca e ok daca se poate mai bine nu ma supar

| Nemessys a răspuns:

1. 16. Da, 18. Sa plec naibii de acasa si sa stau singur.
2. In niciun fel. Poate a zis-o la nervi si mai tarziu i-ar parea rau. Il inteleg. Nu ma apuc sa-l injur si eu si sa ne certam. Pur si simplu, tac. Dar daca o face de mai multe ori, fara regrete si din amuzament, e alta treaba.
3. Ce mi-a zis mama si ce vreau eu rolling on the floor.
4. Cam in ce sens? Nu prea cred.
5. Mmmmm si da si nu.
6. Nu cred.
7. Iubirea vietii mele.
8. Depinde ce mananc. Si daca pot am sa-i dau si lui Nu stiu cum se face dar cand vad un om sarac pentru mine nu este cine stie ce. Dar cand vad un caine mort de foame, mi se rupe inima.
9. Ne. De ce? Sunt o groaza de motive laughing).
10. Pai. singur, poate in alt oras si cu o situatie financiara chiar buna. happy Sa nu ma plang de ea.

| GoldenZenith a răspuns:

1. 22, as vrea sa am 12, 13

2. Nu exista, deci nu mă jignește.

3. Dulciuri multeee.

4. La tineeee + alții

5. Ambele

6. Nici macar unul. Ar însemna să îmi pese.

7. O veveriță.

8. Ii dau si lui.

9. Nu. De kiki.

10. În liniște.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

- Am 15 ani.
- Presupun ca l-as lasa sa ma injure in continuare, decat sa-mi bat eu capul degeaba cu el happy
- Cumpar chestii de fete, ceea ce-mi trebuie in folosinta, in niciun caz nu-s moarta dupa haine, pantofi... etc.
- Nu tin la niciunul atat de mult, toti imi sunteti extrem de simpatici happy
- Imi place la nebunie numele meu.
- Nu urasc niciun user.
- Multe parfumuri as vrea sa gasesc.
- Ii dau si lui sa manance, dupa care ii pup boticul happy
- No comment.
- As vrea sa traiesc intr-o atmosfera sincera, fara probleme.

| ShaOfHatred a răspuns:

1: Imi convine varsta mea.

2tongueai prima data il intreb motivul. Daca e serios, discutam, daca nu, mare palma pe dupa cap ce isi ia.

3tongueai,ce am nevoie, nu?

4:Yeah. La DeathOfDreams

5:Yep.Nu imi place cand cineva mi-l corceste.

6:Nu urasc oameni, urasc situatii.

7:Fericirea.

8:Facem jumi-juma.Sau daca chiar mi-e foame, ii dau numa o treime.

9:Nu.Motive personale.

10:Vesnic.

| DeathOfDreams a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Ce drăăăăăguț

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DeathOfDreams):

D-apai nici nu or trecut cateva dinastii pana sa vii.

| DeathOfDreams a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Noroc cu Facebook-ul

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Yaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.17.Da,21
2.Nu i-as zice nimic, nu m-ar înjura decat daca ar avea un motiv bun, deci probabil e vina mea.
3.Depinde pentru ce merg. Poate haine
4.Nu țin la nimeni
5.Da,unul mai mult decat celălat
6.Nu.Ura e un sentiment la fel de puternic ca iubirea.Nu văd de ce as simți așa ceva pentru un necunoscut))
7.BanilaughingN-am idee
8.Îi dau si lui, bineinteles
9.Nu.Pur si simplu
10.Cum trăiesc si acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In link/ul ala, a 2 pagina, al 3 raspuns. Citeste bine, era al meu. Imi e lene sa scriu iar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm. Nr 2 s/a schimbat de fapt. Acum am dar nu mi s/a intamplat sa ma insulte. Dar cum am zis acolo, posibil una peste bot, ca imi este prieten big grin

| 393Dan a răspuns:

1. Destul ca sa-mi fac permis de conducere )
2. Nici nu stiu, probabil i-as spune ca nu m-am astept la asa ceva de la el si ar trebui sa-si schimbe atitudinea daca ar mai vrea sa fim prieteni.
3. Produse alimentare
4. Cam la toti cu care interactionez ...si nu ma enerveaza xD
5. De aceea e in numele meu de utilizator.
6. Incerc trec si sa uit de conflictele de pe acest site, ca n-au asa mare insemnatate.
7. pustiul de duminica dimineata
8. ii dau si lui
9. da
10. indeajuns si libertate

| Elide a răspuns:

1.Am 18 ani și nu aș vrea alta vârsta!
2.Depinde cum ma înjură, daca e de familie(e de rău).
3.Haineeeee! laughing
4.Nu țin la nici un user, apreciez la unii felul cum gândesc!
5. Daaaa!
6.Nu urăsc pe NIMENI! Nu sunt capabila de acest sentiment!
7.Armonie și pace.
8.Ce sa fac, îi dau și lui, mai ales daca este al străzii...
9.N.am,nu știu laughing (poate am eu vreo problemă de comportament)mai mult ca sigur.
10.Frumos,sa fac viețile oamenilor mai frumoase, sa ajut așa cum pot!

| Xelon a răspuns:

1. 20 as vrea sa am 4.
2.M-as pisca, inseamna ca sigur visez.
3.Ar dura prea mult sa scriu laughing
4.Simpatizez cativa, dar nu pot zice ca tin la cineva.
5.Sa stii ca da, e destul de diferit.
6.Nu il urasc, dar ma sacaia Zabyel(sau cum il mai cheama)
7.Un poster cu Megan Fox(ca sa am ce sa pun iarna pe foc bineinteles).
8.I-as da lui toata mancarea, o merita
mai mult ca mine.
9.Nici eu nu mai stiu laughing
10. Oricum, mi-e indiferent.

| Dante30 a răspuns:

1. 22 fac acum pe 30 sept, YAY inca un an din viata s-a dus, hai sa sarbatorim! (nu am inteles niciodata sadicitatea sarbatoriri zilei de nastere, dar hey poate am eu niste rotite stricate). As prefera sa am 30-40 de ani, sunt curios cum ma voi schimba.

2. Mi se rupe laughing, ne cunoastem de o viata literalmente, il consider familie, fratele meu mai mare oarecum.

3. Fructe, alune, inghetata, nectar de portocale, mmm nectar!

4. Tin la tine, este voie?

5. Real life ma numesc Miron, si mai am diminutivul Roni, uneori uit sa raspund la Miron rolling on the floor, da, le ador.

6. Prea mult spus "urasc", mai degraba imi sunt antipatici copilandri/incultii de pe TPU uneori, dar hey! Citesc vad ce tampenii poate avea un om, raman surprins (duh!), trecem mai departe.

7. O sa o/il copiez pe @SareInOchi oarecum, un mastiff englez care sa poata trai 20 de ani +, iubesc rasa dar traiesc al naiba de putin sad!

8. Daca sunt la un prieten il intreb daca are voie si ii dau si lui, daca e pe strada, in functie de ce mananc ii dau si lui jumate, eu pot sa-mi procur mancare, el nu prea...

9. Nada, nope, 0, nu. Vreau sa fiu mai stabil pe toate planurile, am timp si de relatii.

10. In deplin auto control asupra actiunilor si vietii mele, in pace, ordine si curatenie, fara vecini.

| Ascension a răspuns:

1) 18, sunt multumita asa cum sunt.
2) E cel mai bun prieten, asta facem intre noi, ne vorbim porcos laughing
3) De toate.
4) La nimeni, ar fi putin Roxin dar... Putin big grin
5) Da, dar voiam sa ma cheme Esra.
6) Nu urasc pe nimeni.
7) Nimic in special.
8) Normal ca-i dau si lui sa manance, eu ajung acasa si o sa mananc iar daca vreau, dar el cine stie cate zile o sa stea nemancat. Mi-e mila de ei crying
9) Da, am.
10) Mult de explicat.

| RAY explică (pentru Ascension):

La cum arati m-as fi mirat sa nu ai iubit

| Ascension a răspuns (pentru RAY):

Vrei sa zici ca sunt urata? laughing

| Ascension a răspuns (pentru Ascension):

Ah, acum m-am prins laughing
Multumesc laughing

| RAY explică (pentru Ascension):

Esti o fata frumoasa, cam de nota 8, https://www.youtube.com/watch?v=i1gvPva38Nk

| Ascension a răspuns (pentru RAY):

Am fost si mai roscata... In fine.
Nu ar fi ok sa dai note cuiva doar dupa o poza, fata-n fata cred ca mi-ai da un 9 lejer, nu pentru aspect ci pentru caracter.
Sunt nebuna rau laughing

| RAY explică (pentru Ascension):

Stiu ca fetele mai inchise la ten sunt fierbinti rau de tot

| Ascension a răspuns (pentru RAY):

Sunt araboaica laughing

| RAY explică (pentru Ascension):

Wow stii sa dansezi a?

| Ascension a răspuns (pentru RAY):

Stiu, stiu laughing

| RAY explică (pentru Ascension):

Wow ma inebunesti deja din scris