| razvan02629 a întrebat:

Părere laptop Lenovo ideapad 3 15ada05

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Intr-adevar, m-am uitat mai bine si avea specificatiile diferite cu putin fata de asta pe care ti l-am dat. La 1700 de lei e bomba raportat la calitate-pret, e normal sa fie epuizat )))

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Https://altex.ro/......1W1002NRM/

E cumva asta? Pare foarte bun, m-am uitat la specificatii si e ok, daca il vrei pentru gamming duce. Nu am vazut cat costa in schimb pe site-ul asta, dar parerea mea e ca bun, depinde acum si la ce il vrei, pentru scoala/gamming, pentru scoala e pocnire din degete ca nu vei avea probleme, daca il vrei pentru gamming nu iti va rula absolut orice joc dar te poti juca destule din cele noi.

| Drimmero a răspuns:

A, pe Emag zice ca ar fi vreo 28 de bete, redus de la 35.

| razvan02629 explică (pentru Drimmero):

Pe eMag e 1700 doar că deocamdată e stoc epuizat

| razvan02629 explică (pentru Drimmero):

Sper să reușesc să-l cumpăr, ori cum sunt conștient că nu vor merge jocurile de genul gta5 sau cod, eu vreau să-l folosesc pentru școală și să mă joc acolo 2, 3 jocuri

| Drimmero a răspuns (pentru razvan02629):

La recenzii ziceau aia ca sunt multumiti de laptop si ca merge si GTA 5 pe el, acum nu stiu. Poti sa joci un COD mai vechi de acum 2-3 ani, dar unul abia aparut cere PC de Nasa.

| Drimmero a răspuns (pentru razvan02629):

Intr-adevar, m-am uitat mai bine si avea specificatiile diferite cu putin fata de asta pe care ti l-am dat. La 1700 de lei e bomba raportat la calitate-pret, e normal sa fie epuizat )))

| Sofer a răspuns:

M-am uitat la el. E o alegere buna dacă îl prinzi la preț bun. Vad ca duce multe jocuri fără probleme precum cs go și gta v și altele.