| anonim_4396 a întrebat:

Pareri despre anunțurile olx cu locuri de munca in strainatate?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Multe tepe din partea agentiilor romanesti. Iti promit la plecare anumite conditii si castiguri, cand ajungi acolo castigi cat sa platesti chiria, si sa mananci ceva.

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Aia de pe olx mi se par neseriosi.
Nici pe site-urile mai serioase pentru locuri de munca, ejobs, jooble samd, nu ai siguranta ca nu dai de vreun tepar.
In ziua de azi trebuie sa fii foarte atent si sa verifici pana la sange un astfel de contractor de forte de munca.

| readytofly a răspuns:

Majoritatea tepe pe Olx.ro. Incearca sa intri pe site-urile de joburi din tarile respective. Sansele de a gasi ceva legal si serios ar creste vertiginos.

| Nimeni10 a răspuns (pentru readytofly):

Nu reușesc sa imi găsesc in țara mea da pai in alta țaralaughing