| Pinkness a întrebat:

Parintii tai vad ce aberatii scrii pe internet?

23 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu prea obisnuiesc sa aberez.Pur si simplu imi spun ideile. Daca ceilalti interpreteaza cum vor ei ca asa-i omu' si vede doar ce-i convine e alta treaba...
Putin imi pasa daca vad sau nu.Nu ma prea afecteaza.Cat timp nu deschid browser-ul dedicat porn-ului mi se suceste daca vad sau nu.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu, nu vad.
Si-au pierdut ochelarii.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu e mare diferenta intre ce spun pe internet, si ce spun in viata reala.Sunt aceeasi, numai ca aici scriu, deci parintii au habar de ceea ce fac.

| Seepty a răspuns:

Nu laughing pentru ca sunt paraleli cu internetul.

| TheAvenger a răspuns:

Sunt paraleli și echidistanți cu internetul; mari și neștiutori direct proporțional. Ha, ce exprimare matematică am laughing

| Zabbyel a răspuns:

In cateva h am zbor, sosesc love struck

| zekor a răspuns (pentru Zabbyel):

Fa-mi-te cum il pierzi laughing

| Zabbyel a răspuns:

Sunt mai aproape decat gandul }{

| Zabbyel a răspuns:

Sempayu =X=X=X=LKV

| frikk a răspuns:

Vezi tu, ea, ea e atat de eleganta si de rafinata-educata(si in ce hal se da la dimanc, o-la-laaaaaaa), deloc educational love strucklove strucklove struck

| frikk a răspuns:

Se spune:ca linisteasmug vine si apare dupa moartea,,, intotdeauna,,,
Bafindoz...

| frikk a răspuns:

Puțină liniște nu ar face rău nimănui. love struck

| frikk a răspuns:

happybuna

| frikk a răspuns:

Nu sunt tare tare este piatra.
sunt ca orisicine.ai sa ma cunosti+vezi in dec.de sarbatori.
are ceva flaga micuta in ea, nu, zabby.cand am auzit ca vorbesti cu o fetita, in sinea mea mi-am zis:Zabb ai innebunit...imi retrag cuvantul nebunie.sa ai mare grija de micuta, merita osteneala.

| zekor a răspuns (pentru frikk):

Huhu, sarbatorile sa vina, le asteptam(cu toti)

| MissDevilish666 a răspuns:

Dar ai tăi?

| Raizing a răspuns:

Sa inceapa avalansa love struck

| raicard a răspuns:

Dale, Di, DaLE

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Nu cred că ar fi interesați. Până la urmă, sunt doar aberații.

| Sweetish a răspuns:

Ce întrebare stupidă.

| zekor a răspuns:

rolling on the floormagicule, sa-ti vedem pasii inspre ea love struck

| zekor a răspuns:

Ai s-o intalnesti, negresit

| RockzHot a răspuns:

happy In ce hal ti-ai lasat rochia, peste umar sa-ti atarna. Expree ai lasat asa.Nebunatico ii faci cu ochiul? Eu ii fac cu trupulwinking