| Ancutza_6190 a întrebat:

Particip la un concurs si am am nevoie de votul vostru.Tot ce trebuie sa faceti este sa da-ti click pe urmatorul link si votul mai fi inregistrat.Va rog ajutati-ma sa castig.Imi doresc foarte mult si va asigur ca nu este nici un virus.Multimesc!

4 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Succes. Linkul nu-l zaresc laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ancutza_6190 explică:

Http://e-castig.com/index.php?r=M9am

acesta e linkul:D.scuze dar am uitat sa il pun:))

| bluesky_5382 a răspuns:

L-ai ajutat pe ancutza sa mai stranga 1€uroi

Nu trebuie decat sa dati click pe link.Va asigur ca nu e nici un virus. Votati-ma va rog

ancutza

Prietenul tau a strans pana acum 19 €uroi si mai are nevoie de inca 1981 €uroi pentru a castiga premiul ales.

Am si eu nevoie de un vot si un comentariu, te rog. Link-ul este:
http://designmylaptop.ro/inscrieri/022e4fbffba40d302f1b0225f1c9d611/
Multumesc anticipat!