| Kiwibibilă a întrebat:

Pe baza carui algoritm ajung cei de la licee de 2 bani sa spuna ca cei de la licee foarte bune sunt prosti?

18 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Pe algoritmul ca nu haina face omul, la fel Cum nu liceul de 2 bani te face prost și liceul Bun te face deștept.

| T0T a răspuns:

Unii, în unele cazuri, au dreptate, simplu. Poți lua note foarte mari prin memorare și muncă multă și poți ajunge la un liceu bun. Însă dacă muncești ca un obsedat și ai memorie bună asta nu înseamnă că nu poți fi prost de bubui. Să nu mai aducem în discuție temeiul școlii românești.

| Nemessys a răspuns:

Ca sunt tocilari si invata toata ziua si nu se bucura de viata.

Lol. unde ai auzit tu asta? laughing)

| oglindasultanului a răspuns:

Ei au bani nu invata in scolile romanesti, adevaru e ca banii nu se fac in ro, iar la licee "proaste" se discuta viata.

| mudokins78 a răspuns:

Eşti bună! (Şi eu nu am liceul terminat)
Algoritm?, pe ce algoritm îmi bazez eu răspunsul asta?, cred că ştiu!, pe algoritmul învăţat la liceul de doi bani, care ma propulsat în lumea în lumea informaticii!
Eşti bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de profil, pentru ca si liceele foarte bune au profiluri la care au intrat elevi mai putin destepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu esti la liceu foarte bun, nu ma mir de ce spun asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In baza aceluiași "algoritm" cu care evaluezi liceele în "de 2 bani" și "foarte bune".

| WithinShadows00 a răspuns:

Singurul lucru care suna misto in intrebarea ta e "algoritm".
Aproape am avut erectie. Din aia de Zerg.

In rest, da niste eroare de invalid statement.

| syd a răspuns (pentru WithinShadows00):

De parca mai joaca cineva sc

| WithinShadows00 a răspuns (pentru syd):

Suprinzator de multi. Ai vreo problema?
Acum daca vine vorba de TPU, logic ca aici e plin de fani Anime.

| syd a răspuns (pentru WithinShadows00):

Aha, later edit. nu doar TPU, in general lumea se joaca altceva online.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru syd):

Care lume?
Tu nu reprezinti lumea.

| syd a răspuns (pentru WithinShadows00):

O conduc

| WithinShadows00 a răspuns (pentru syd):

Atunci din vina ta e TPU asa mocirla.
Rusine!