| vaporwave a întrebat:

Pe ce site-uri mai stati in afara de TPU?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
14 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Youtube,site-uri cu anime-uri online, facebook...in principiu youtube.

| William a răspuns:

YT, Facebook, Twitch, Yahoo, Google, Wikipedia.

| raMLesS a răspuns:

YouTube

| 愛日本 a răspuns:

Site-uri cu filme si seriale
Youtube si Facebook
triviador world

| syd2 a răspuns:

Stau in siteul care se numeste cititul cartilor.

| Croampa a răspuns:

Youtube, site-uri anime, si tot felul' de aplicatii gen Skype, Facebook mesenger etc.

| LaughingKarima a răspuns:

Youtube, soundcloud, yahoo answers, quotev si devianart si wattpad pentru ca ador sa citesc, si foarte rar instagram si facebook pentru ca la astea 2 nu le prea vad rostul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube, Soundcloud, Facebook.

Răspuns utilizator avertizat
| SabinaQueen a răspuns:

Pai youtube, site-uri cu anime-uri si filme sau seriale, tumblr si whatsapp

| vaporwave explică (pentru SabinaQueen):

Ohohoho, ai vazut ce s-a intamplat pe tumblr la tag-ul #feminism?

| Henriette1165 a răspuns:

Facebook,YouTube,TSU.

| Gabi2865 a răspuns:

Pai YouTube, Ask.fm, Facebook, Twitter, Intagram happy