| Voigjlo a întrebat:

Ce se întâmplă dacă îți dai foc?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se intampla ca te arzi si poti chiar muri.

| Declopogiani a răspuns (pentru Ioandelasal):

Unul de 19 ani și-a dat foc și a murit.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu aceasta ocazie asistam la un grup de loseri infractori in mintea lor format din tristi care cumpara droguri la 10 lei bucata de la coltul strazii, intra pe TPU isi fac 10 conturi si posteaza intrebari aberante pe care nu le-ar intreba nici copii de la gradinita!winking
TPU te duci in jos din pacate!