| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine admirati cel mai mult in viata de zi cu zi

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Profesorii, parintii, anumite rude, si persoane importante!

Stefan
| Stefan a răspuns:

În viata de zi cu zi admir oamenii care prin comportamentul lor isi castiga stima si respectul. Admir natura, florilesi tot ce ma inconjoara. Admir viata care este o frumusete, o bucurie sau un vis.

| Hmmmm a răspuns:

Cred ca p mama mea deoarece reuseste sa ma suporte p mine si p tatal meu si reuseste sa ramana calma si cu capul p umeri mereu.eu in locul ei clar nu asi reusi sa ma descurc atat d bine.

| Alisa a răspuns:

Pe mama si pe tata. au trecut prin multe in viata asta, numai prin greutati, si niciodata nu s-au lasat, au trecut cu capul sus, peste toate relele, si ii multumesc lui Dumnezeu ca ii am desi nu stiu sa le arat cat de mult iiiubesc.

| maya_7683 a răspuns:

Admir foarte mult oamenii ambitiosi, oamenii care au curajul sa isi infrunte soarta si care, in ciuda tutoror vicisitudinilor vietii ramin sus, ramin integrii, ramin oameni cu caracter.Admir oamenii sinceri si buni, oamenii care stiu sa fie fericiti si multumiti cu ceea ce au, prin ceea ce sunt, admir oamenii care nu uita sa ii respecte pe semenii lor, admir oamenii modesti si, si ca si M. S., admir natura, admir tot ce este frumos, tot ce incinta placut ochiul si sufletul si admir si iubesc copii si inocenta lor, curajul si increderea lor.happyAdmir fiecare frumusete a vietii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Natura.