| viatadecacatt a întrebat:

Pe la voi cum e vremea? Pe la mine dupa ce ca e frig mai si bate vantu tarefrustrated

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

In Constanta a batut vantul tare de dimineata si pe la 5 parcathinking a inceput sa ploua si s-a intunecat tare dintr-o data...si acum cred ca mai ploua... dar parca nu imi vine sa ma ridic de pe scaun sa ma uit pe geam ca sa fiu siguralaughing.big grin

| SweetCandy a răspuns:

In prahova e frig si plouasad

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ningeeeeeeee la mine big grin

| MM a răspuns:

La Galati ploua.

| ViVi a răspuns:

La mine ploua bate vantul e frig si am 3 bluze pe mine laughingrolling on the floor

| JoJo a răspuns:

Ella86 si eu sunt din Glsmug
aiurea tare la noi:-s

| Corinne a răspuns:

Prin Timis plouaa crying si bate vantul puternic crying de aseara sad
si cica nu voi scapa de vremea asta pana luni crying
cat sufar sad

| mariutza a răspuns:

Aici in Sibiu bate vantul si ii frig de numa

| BabyPink a răspuns:

Frig si ploua
crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e soare, frumos, stau la plaja, ascult muzica, ciugulesc o bucatica de cocos, daca mi-e prea cald, apelez la jamaicanul asta de la bar sa imi faca putin vant rolling on the floor...hmmm,ce bine e la mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baia Mare 6 grade. Nu mai pot sta pe terasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adra, Spania: 25 de grade, pantaloni scurti. V-am spart, hahalerelor. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bent- canada -87 C rolling on the floor acum te'am spart eu