| kitty00 a întrebat:

Cum e vremea unde stati voi? La mine a plouat cu gheatacryingcryingcrying,iar acum doar este frig,bate vantu', si e intuneriiic:-

9 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

La mine, aci e ceață. Parcă sunt în filmul The Mist (Ceața), așa mă simt :-ss
Dar am văzut la meteo, că o să se încălzească pe la 11-12 happy

| kitty00 explică (pentru Andarock):

laughingDa...la mine se mai incalzeste la sf.asteapta.

| Andarock a răspuns (pentru kitty00):

laughing) Apăi mno... vremea e instabilă și te poți aștepta la orice. Nu ai de unde ști că azi nu va fi o vreme faină acolo :p

| kitty00 explică (pentru Andarock):

Dap.Vreme faina cu noroirolling on the floorlaughinglaughing;

| Andarock a răspuns (pentru kitty00):

Noroii rolling on the floor))

| Elial a răspuns:

In Petrila ii o canicula de numa', eu una stau numai cu evantaiu' in mana. abia pot respira..huhsad

| LostInBubble a răspuns:

Aici a plouat aseara. Acum e cald.

| kitty00 explică (pentru LostInBubble):

Misto de tinewinking.Da' thuu de unde esti?

| ეΓმzყlἶfპ a răspuns:

La minee e cald