| JustMeAndy a întrebat:

Pe o scara de la 1 la 10 ce nota ii dati serialului Naruto Shippuuden?

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Ador acest anime! Am urmarit si urmaresc multe anime-uri, dar e mi se pare cel mai bun! Totusi ii dau 9 pentru ca nimic nu poate sa fie perfect! In unele ep se trage prea multe de timp(parerea mea)Naruto a fost primul anime pe care l-am vazut si pur si simplu il ador!

11 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Cand eram mai mica ma uitam la Naruto,imi placea foarte mult, si acum imi plac, dar nu prea mai am timp sa ma uit.Eu i-as da 10, gandindu-ma la cat de obsedata eramlaughing. Eram obsedata de Sasuke, dar eu seman mai mult cu Naturo[foooarte ciudat, stiu].

| dadasssssssss a răspuns:

11. Imi place la nebunie Naruto tongue

| Alëxąndŕą a răspuns:

Doamne cum puteti sa ii da.ti 10 merita 1000 big grin :X:X:X Sakura is a very beatiful

| Stunt3r a răspuns:

Pai la inceputul sezonului Shippuden, toti inca il credeau pe Naruto Slab. Dar acum dupa ce l-a invins pe Pain toti il cred un erou! Totusi acum ca incepe razboiul shinobi el trebuie sa stea ascuns... insa a invatat modul bestie care dupa mine este extraordinar si cred ca va fi cel mai tare, numa sa nu il uitam pe sasuke care foloseste Susano'o!
Eu ii dau Nota 10! Merita! Are cam tot ce trebuie.

fundita?

| justme97 a răspuns:

Monawar cred ca toata lumea il placea mult mai mult pe sasuke pentru ca era tipul dursmug
si eu ma uitam acum 2-3 ani si i as da tot 10
mai ales ca are foarte multe episoade si multe personajehappy

| AnonimLove_6167 a răspuns:

Nota 10, il ador!

| TheLastOne a răspuns:

9... are multe episoade se urmareste ev psihica a personajelor, ele sunt realiste cu calitati si defecte, se adauga puterile lor sunt scene comice, dar ii lipseste acel ceva cu adevarat specatculos pentru a fi de nota 10

| LoveInside a răspuns:

10love struck este super

| SonyaElena a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10 ii dau 30! (totusi, chiar daca imi place mai mult ca Naruto nu mai e un clown, ar fi fost tare sa aiba putin mai multe faze amuzante)

| xhaxor a răspuns:

10+ o poveste uimitoare, il urmaresc din 2004 de cand era pe jetixlaughing

| Antonia_8186 a răspuns:

10...ador Naruto