| GamingLiviu2000 a întrebat:

A văzut cnv serialul Naruto si Naruto Shippuuden? Dacă da ce nota le dați amândurora?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Prezent.

Intai si intai tin sa mentionez ca Naruto *in sine* are multe lipsuri si ca ma scoate din sarite din cand in cand.

Oricum... ii dau 9-10 pentru ca are povesti extrem de bine structurate si un sistem clar de evolutie al personajelor.

Naruto te poarta intr-un "feeling trip" inca din primele episoade pana la cele mai recente. Cred ca merita sa fie apreciat pentru asta.

Naruto normal parea ceva "childish", copilaresc, vai de capul lui in multe sensuri dar destul de placut in multe alte feluri.

In Shippuden deja erau povestile la un cu totul alt nivel, era mai sangeros *dar intr-un mod bun*