| Aazra a întrebat:

Pe tine ce te face să zâmbeşti? ^_^

37 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Glumele colegilor de la lucru laughing
Sa mor daca mint cand zic ca merg acolo doar pentru bani.

| CristiB93 a răspuns:

Dar pe tine?

| Aazra explică (pentru CristiB93):

Persoanele dragi mă fac să zâmbesc pe mine, în special sora mea. happy

| CristiB93 a răspuns (pentru Aazra):

Fain daca te intelegi cu sora ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Wihox a răspuns:

Deocamdata nimic

| OnuOnulică a răspuns:

Ziua de maine ma face sa zambesc love struck

| Wøodenpints a răspuns:

O grasă cu fundul cât două roți de tractor care, în ciuda faptului că gravitația nu tie cu ea și nici nu e vreun plus estetic, se încăpățânează să meargă pe tocuri. Chair dacă habar nu are să meargă pe chestiile alea și oricum e vede după aspect că nici mersul simplu pe jos nu prea o pasioneaza, tot își ridică călcâiele cu 10-15 centimetri și se împiedică ca proasta când îi intră tocul între dalele de pe trotuar și cade făcând zgomote amuzante.
Asta mă face să zâmbesc și chiar să râd zgomotos. Simplul fapt că selecția naturală încă îsi mai face treaba și trimite oamenii idioți acolo unde e locul.

| Dariusuu a răspuns:

Stii ce?

Sa vad zambetul unui copil mic cand se uita la mine fixandusi privirea in ochii mei.

E ceva magic happy

| Aazra explică (pentru Dariusuu):

M-ar face şi pe mine să zâmbesc asta, dar nu numai un copil mic.
Mă mai fac să zâmbesc şi oamenii care au o viaţa grea, dar reuşesc să zâmbească. Mă mai face să zâmbesc faptul că reuşesc să fac pe cineva să zâmbească. happy

| Dariusuu a răspuns (pentru Aazra):

Mai rar asa persoane ca tine happy.

Ma bucur ca avem ceva in comun ^^

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

O bancnota cu Eminescu.

| Aazra explică (pentru DarkOrbitMoon):

Interesant om big grin

| SayWTF a răspuns (pentru Aazra):

laughing) Comentariul tau m-a facut sa Zambesc big grin

| Duucu a răspuns:

Succesul, reusita.
Cel mai mult ma bucur cand dau sah mat... ma rog, intelegi metafora.

| AtateaConditii a răspuns:

Aproape orice.

| Aazra explică (pentru AtateaConditii):

Înseamnă că eşti o persoană optimistă. Îmi place asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma fac singur sa zambesc. Mai exact, tot ce am reusit sa fac in viata aceasta pentru mine si pentru altii happy

O zi minunata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrurile frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambesc tot timpul.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu zambesc prea des. Cand zambesc, de obicei ma prefac. Dar ...sunt lucruri minuscule care ma fac sa zambesc: cand ninge, cand e frig afara (-iarna, stiu ca e ciudat dar imi place sa-mi vad respiratia in er sau sa suflu lol, si se mai uita unul/ altul ciudat la mine), cand vad o ruda ca zambeste sau o persoana trista, imi vine sa zambesc (thinking), cand ma joc cu un caine, cand vad reactia prosteasca a unor persoane in varsta sau chiar si copii. etc?

| Mădălllinna a răspuns:

Pisoiul meu si catelul meu! Mereu ma fac sa zambesc.

| Mădălllinna a răspuns:

Orice...daca vezi partea amuzanta a lucrurilor happy si partea frumoasa a oamenilor.

| Lorde92 a răspuns:

Cand il vad pe baiatul de care imi place happy

| deny2002 a răspuns:

Muzica, glumele, notele mari, One Direction laughing

| SerenaSmiley a răspuns:

Omenii din jurul meu, mai ales cei cu care ma inteleg bine.\Muzica
filmele
cred ca sunt o goraza de lucuri care ma ineselesc si ma fac sa zambesc

| XRaXD a răspuns:

Pe mine ma face sa zambesc prostia altor oameni...

| TheMεchαnix a răspuns:

Culoarea țiganului bătut.

| Dactor a răspuns:

Întrebarea talaughing

| Shiniigamiy a răspuns:

Fairy Tail...

| SomeoneElseWhoNobodyKnows a răspuns:

,,Eu''
,,El''
,,Noi''

| SayWTF a răspuns:

Nimeni...

| Aazra explică (pentru SayWTF):

N-ai zâmbit în viaţa ta? Sunt sigură că trebuie să fie ceva care doar pentru o secundă te face să zâmbeşti. Nu neapărat oameni. big grin

| SayWTF a răspuns (pentru Aazra):

Un 10 la Mate happy

| Aazra explică (pentru SayWTF):

Eu sunt praf la matematică, ştiu cum te simţi când iei 10, mai ales pe merit!