| Barajag a întrebat:

Pentru barbatihee hee
De ce iubiti femeile?big grin

Răspuns Câştigător
| danutzsan a răspuns:

Pentru că sunt cele mai frumoase si cele mai bune lucruri care n-i sau întîmplat nouă bărbaților.

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pur si simplu. Pentru ca simt nevoia sa iubesc. O femeie ma completeaza. Cand iubesc ma simt altfel, simt ca plutesc, simt ca viata mea are cu adevarat un sens. Cand iubesc simt ca devin mai bun. Cand e vorba de iubire impartasita nu am nevoie de nimic altceva. Am putea trai fara multe lucruri, dar fara femei mi-e greu sa cred ca am putea.

| Silvia a răspuns:

...pentru ca altfel s-ar iubii intre ei. Din doua variante au ales-o pe cea mai acceptabilalaughing.

| fsorin96 a răspuns:

Pt ca nu suntem gaylaughing

| Ana213 a răspuns:

Fiindca ne-am plictisit de calculator.

| adydassler a răspuns:

Pentruca si el ne iubesc pe noi...winking

| alex:) a răspuns:

Ce mai intrebare pentru ca sunt frumuasebig grin
unele

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Pentru ca ne sucesc mintile ca altfel am avea altele de facut, de exemplu jocuri de noroc.

| stefytm a răspuns:

In primul rand nu sunt gay, in al doilea rand pentru ca o plac si in al 3-lea rand ca sa ne satisfacem reciproc nevoile si dorintelebig grin

| byiju a răspuns:

Pai de indata ce ei nu pot avea copii si nici sa sarute obiectele din jur nu pot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce, nici asta nu va mai convine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt frumoase, gingase, pentru ca ma completeaza si dau sens vietii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu devenim gaylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Mircea Cartarescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint.gingase.cind.vor.Sint.rele.Dar.sint.utile.pentru.barbati.barbati.nu.pentru.barbati.ne.barbati.CEAO.INFINIT