| FeraruAndreea a întrebat:

Pentru cei care au experienta ati putea sa imi dati si mie un site in care sa vad pas cu pas ce trebuie sa fac pentru a posta un filmulet pe youtube.Sa stiti ca as dori sa aflu si daca pot sa filmez cu camera de la laptop pentru cxa nu stiu sa descar filmulete de pe telefon sau camera.

Răspuns Câştigător
| camay14 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vn4dydljCoU funda?;;)Dar trebuie sa ai cont pe youtube, il poti face aici https://accounts.google.com/......ps?/SignUp

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Si ce e asa greu?! Merg si filmuletele hd.
Iti faci cont si dai la upload pentru a incarca filmuletu!

| FeraruAndreea explică:

Sti cumva si cum pot pune un video de pe telefon pe laptop?

| camay14 a răspuns (pentru FeraruAndreea):

Da prin cablu de date, cititor de card asta daca ai card la tel sau printr-un program gen bluetooth

| FeraruAndreea explică:

Sti cum sa pun un video de pe telefon pe laptop? Mai primesti o funda daca imi raspunzi.

| camay14 a răspuns (pentru FeraruAndreea):

Nu poti da doua fundite la o intrebare big grin

| camay14 a răspuns:

Funda?batting eyelashes