| Doarunaltutilizator a întrebat:

Pentru cei care au prieteni homo lesbi sau bi, cum va intelegeti cu ei? Cum vi se par fata de persoanele hetero din viata voastra?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca cecenii și Gingis Han. Le urez emigrare în Andaman.

| Celcestietot a răspuns:

Cu un tip bi. mă înțelegeam ok, mai îl luau pe el apucăturile acelea de gay, dar în rest omul pot spune că ar fi fost în regulă.

| mastadont a răspuns:

Eu am prieteni decenți care nu își afișează sexualitatea peste tot și nu fac mare tamtam pe subiectul ăsta. Mă înțeleg bine cu ei și ne acceptăm așa cum suntem.

| Dalmore a răspuns:

Se poartă ca niște oameni normali, nu fac paradă cu sexualitatea lor.