| Geanin a întrebat:

Ce intelegeti voi prin "a se comporta ca un gay/lesbi"?

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Uita-te la,, CelCareTeIubeste,, si o sa intelegi ce inseamna sa te comporti ca o lesbiana laughing

| Geanin explică (pentru FABULOSUL6000):

Lol!

| vaporwave a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

mi-ai luat vorba din gura

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru vaporwave):

Bagam altceva, nu e problema laughing

| SuckTheGod a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ba sa-ti dea funda ca o explicatie mai buna ca asta nu putea primi... te si votez pentru astalaughing

| Geanin explică (pentru SuckTheGod):

Sa-i dau funda?

| Geanin explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu stiu de ce nu pot sa-ti dau funda!
http://i.imgur.com/JIYnCjJ.png

Asa a vrut Dumnezeu!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Geanin):

Nu funda ma intereseaza, da astia isi bat joc de mine.Am ceva pe cont si trebuie sa ma cert cu ei!

| Copac13 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Tu stii mai bine

27 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://i.imgur.com/aveq8Bd.jpg

| KamaSutra a răspuns:

Ca un gay= ca baiat te dai la un baiat
Ca o lesbi= ca fata te dai la o fata

| LaughingKarima a răspuns:

Tu vrei stereotipuri http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/CampGay
Lasa-ma sa iti spun ca nu trebuie sa te iei totusi dupa stereotipuri pentru ca nu se aplica la toate persoanele gay, in marea majoritate a timpului nu se aplica absolut deloc.
Daca mai vrei sa stii si altceva despre persoanele gay, ma ai pe mine sursa de informatie pentru ca parintii mei sunt gay :)

| Geanin explică (pentru LaughingKarima):

Interesant, cred...
LOL!

In Romania, parinti gay?

| LaughingKarima a răspuns (pentru Geanin):

Nu am zis niciodata ca as fi din Romania

| Geanin explică (pentru LaughingKarima):

Din ce tara esti?
Tot timpul m-am gandit cum e sa ai parinti gay...
Nu e ciudat? thinking

| LaughingKarima a răspuns (pentru Geanin):

Los Angeles County.
Nu e ciudat si nici nu trebuie sa fie. Cand m-au adoptat da, imi era mie un pic ciudat, adica de la mama si tata la tata si tata e o diferenta.

| Geanin explică (pentru LaughingKarima):

Ai ma ca tu mai si minti!

Mincinoaso!

| LaughingKarima a răspuns (pentru Geanin):

Eu nu am ce sa iti fac daca nu ma crezi, e strict problema ta

| Geanin explică (pentru LaughingKarima):

OK!

Hai mai minte-ma, e fascinant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fi atras/a te da la o persoana de acelasi sex. Tu ce ai putea intelege?

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Stiu ce inseamna sa fii gay/lesbi. Dar ma refer la faptul ca ei, sa luam de exemplu un gay. Prin ce se mai deosebeste de un barbat heterosexual de un gay, in afara de faptul ca unul e atra de femei si altul de barbatii?

IDEM...

| L1feDRAIN a răspuns:

A te "perversa" linga un baiat (daca esti baiat) sau lesbiana (daca esti fata.)

| Geanin explică (pentru L1feDRAIN):

Stiu ce inseamna sa fii gay/lesbi. Dar ma refer la faptul ca ei, sa luam de exemplu un gay. Prin ce se mai deosebeste de un barbat heterosexual de un gay, in afara de faptul ca unul e atra de femei si altul de barbatii?

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Geanin):

Deja nu stiu.

| BlackArt333 a răspuns:

Ca lumea se duce de rapa... sad

| ale153 a răspuns:

O asa zisa "jignire" pe care unii o folosesc, cu toate ca nu ii cunosc de fapt intelesul.

| LunaInTheWonderland a răspuns:

Deja ai dat fundita dar nu conteaza. Cred ca e daca esti prea apropiat cu un baiat(tu fiind baiat), asa si la fete. Sau nu? Nu? Lasa.