| Bote a întrebat:

Pentru cei care folosesc paypal.Am un card VISA Electron de la BT si nu merge sa confirm cardu pe site imi zice de vreo saptamana ca:

The Credit Card Verification System used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your credit card at a later time. We apologize for this inconvenience.

Mentionez ca am fost la banca si a activat platile fara CVV2.

Stiti cumva ce pot face?

3 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Incearca sa stergi cardul introdus si sa il adaugi iarasi. E posibil sa o ia.

| Bote explică:

@ghiermii Da am rezolvat...am sunat la cei cu cardurile. poti lua nr de la banca...si le-am zis care e problema.si in 5 min s-a rezolvat au avut ceva de deblocat.

| ghiermii a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...ai reusit cumva sa rezolvi situatia?