| chio97 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa confirm cardul pe PayPal? Cand dau sa il confirm imi apare : "The Credit Card Verification System used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your credit card at a later time. We apologize for this inconvenience". Este o problema de la ei?

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Da, este o problema de la ei. Sistemul de Verificare este momentan invalabil.

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Sistemul lor nu merge, incearca mai tarziu.

| pintoiualin a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 2 dolari in cont. O sa iti retraga 1.90 $, Mergi la banca, iei un extras de cont, iar pe tranzactie o sa iti apara un cod. Acela este codul de verificare. Probabil tu nu ai bani in cont.

| chio97 explică (pentru pintoiualin):

Am aproximativ 30$ pe cont.

| deeamaria a răspuns:

Trebuie sa ia cel putin doi dolari in cont

| Hannibal001 a răspuns:

Iti vor retrage din cont 2 euro pe care tii dau inapoi cand iti confirmi contul, nu suporta carduri maestro, daca ai 2 euro si cardul nu e maestro poate ca au ei ceva