| mariatina a întrebat:

Pentru fanele selenei gomez. http://www.TPU.ro/......-dintisor/ cam urat din partea fanelor lui justin. deci sa vb asa urat de o vedeta. dintre o mie de fete din lume (vedete) fanele lui vroiau sa fie iubitele lui. de ce ar alege bieber o fata normala. exista sanse de 1%. fanele lui sunt prea disperate dupa el! o ameninta pe selena cu moartea o fac vaca etc. mie imi place ff mult de selena ca vedeta e cea care nu a inceput sa se drogheze. desi nu sunt ea : cand am vazut cum au vorbit fetele alea credeam ca innebunesc. imi pare foarte rau de ea ca fanele lu justin sunt prea disperate.

1 răspuns:
| edy555 a răspuns:

:-)Nu sunt un mare fan al Selenei Gomez si nici al lui Justin Biberon.:-)Si da asa este fanele lui Justin sunt prea disperate.Cel putin cele de la scoala de la mine.