| DonGiovanni a întrebat:

Am tarait sa o vad si pe asta selena gomez si justin bieber sunt impreuna :))) nah ca ne-a dat peste nas justin. eu credeam ca e gay. Care credeti ca o sa fie reactia fanelor lui justin :)))? http://www.mtv.ro/......tin-bieber

Răspuns Câştigător
| Demise a răspuns:

Eu stiam ca el este cu Miley Cyrus. In revista POPCORN luna asta pe prima pagina sunt Miley Cyrus sh Justin Bieber. Pe mine m`a socat vestea.cum ca cei 2 sunt impreuna. Despre Selena si Justin am aflat ca sunt doar prieteni. Poate poza aia nu este adevarata.Eu oricum cred ce scrie in revista.

4 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Saracii...laughing)))rolling on the floor))))copii care habar nu au c e aia relatie laughing)))) rolling on the floor)))) s dau in spectacollaughing)
ma bucur ca esti si u d acord cu noi.laughing))si eu credeam ca e gay laughing))rolling on the floor))

| Șttefania a răspuns:

Selena daca esti cu Justin te omorlaughing))
doamne ce disperatelaughing)

| GaGy a răspuns:

Deci Ba, stii ce nu inteleg eu? Retardatele de fane chiar au innebunit de tot? Asa spun de parca pe Selena si pe Justin i-ar interesa ce spun niste handicapate. E o tara libera, putem face ce vrem cu sentimentele noastre de dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca justin chiar o place pe selena si nu alege fani a lui justin dar nici a lui selena ci ei aleg