| alymiky13 a întrebat:

Pentru fani Naruto. Cine poate sa imi pocesteasca cum a inceput ci cun s-a terminat( de la primul episod pana la ultimul)? Dar Naruto shippuden?

2 răspunsuri:
| Famelia11 a răspuns:

Deci : Naruto Sakura si Sasuke sunt in echipa 7 codusa de Kakashi senseiul lor. Ei au avut multe misiuni impreuna... La un moment dat Sasuke pleaca pentru a se razbuna pe fratele sau care a distrus tot clanul Uchiha lasandu-l pe Sasuke singurul supravietuitor. Cand Sasuke pleaca Sakura incearca sal opreasc dar nu reuseste naruto merge dupa el dar nici el nul poate aduce inapoi. Sasuke se alatura lui Orocimaru ( un raufacator ) si devine mult mai puternic. Naruto pleaca un timp si se antreneaza iar sakura ramane in sat cu antrenoarea ei Tunade. Naruto Shippuden e continuare lui naruto ( intoarcerea lui Sasuke, dorinta lui de a distruge satul sau natal si pe fratele sau, Intoarcerea lui naruto in sat sakura devine mai puternica)... Gata cam atat. sper ca te-am ajutat papa:*

| MrJuvett12 a răspuns:

Pai de ce nu te uiti la toate episoadele? e mult mai frumos sa le vezi decat sa ti se povesteasca. intra aici si vezi toate episoadee din naruto si multe altele http://desenetv.info